ליצירת קשר

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
  עורך דין פלילי בתל אביב

  עורך דין פלילי תל אביב

  אישום פלילי דורש צוות משפטי מסור, מקצועי ומנוסה שפועל בנחישות לקידום האינטרסים שלכם ומתן מענה מידי לכל צורך. עורך הדין רענן עמוסי שם אתכם במקום הראשון, מסביר את ההליך, מכין אתכם לקראת השלב הבא ופועל לצמצום הפגיעה בבני המשפחה שלכם ובכם. ניסיון רב מאפשר לעו"ד רענן עמוסי לפעול למיצוי מלא של הזכויות שלכם ובניית מערך הגנה חזק ויעיל. אם אתם מחפשים עורך דין פלילי תל אביב שאפשר לסמוך עליו פנו אליו לתיאום פגישה.

  תפקידים של עורך דין פלילי תל אביב

  כתב אישום פלילי עשוי להסתיים בעונש מאסר. ניסיון לייצוג עצמי או ייצוג על ידי עורך דין ללא התמחות במשפט פלילי עלול להחמיר את המצב. אל תסמכו על פסיקה צודקת או רחמים של בית המשפט, ללא הגנה של עורך דין פלילי מנוסה ומקצועי אתם עלולים למצוא את עצמכם מבלים שנים רבות במאסר גם כאשר אתם חפים מפשע. התפקיד העיקרי של עורך דין פלילי תל אביב הוא להילחם בשמכם ולפעול לסיום מהיר של ההליך בתוצאה הטובה ביותר בעבורכם.

  ניסיון להתמודד עם אישום פלילי בעצמכם  צפוי לסבך אתכם בצרות. התייעצות עם עורך דין פלילי תל אביב נדרשת כבר בשלב החקירה. רק עורך דין פלילי יידע להנחות אתכם כיצד לפעול בחקירה, להבהיר איזה מידע כדאי לכם למסור ואלו פרטים לשמור לעצמכם. תפקיד נוסף של עורך דין פלילי הוא להכין אתכם לקראת תרגילי חקירה שנועדו לגרום לכם למסור מידע שעלול להפליל אתכם.

  כמה זמן נמשך הליך פלילי?

  החל מהיום בו תוזמנו לחקירה ועד לרגע בו ההליך מסתיים תהיו שרויים במתח. התמודדות עם הליך פלילי אינה פשוטה בעבור הנאשם ובני משפחתו. עורך דין פלילי מנוסה מכיר היטב את הקשיים ויודע לתת מענה מקצועי ואישי. על עורך הדין להיות זמין לשיחות ופגישות לטובת מתן הסברים והכנת מסמכים. הליך פלילי עלול להימשך זמן רב ואתם זקוקים לעורך דין שמסוגל ללוות אתכם לאורך כל הדרך. אם הוזמנתם לחקירה פלילית או שהוגש כנגדכם כתב אישום צרו קשר עם עו"ד רענן עמוסי לייעוץ ראשוני ובניית אסטרטגיה.

  שתף :

  ליצירת קשר

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
   דילוג לתוכן