ליצירת קשר

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
  עורך דין פלילי במרכז

  עו"ד פלילי במרכז

  הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כאשר אתם מסתבכים באישום פלילי זה לפנות אל עורך דין פלילי מנוסה ומקצועי. ניסיון להתמודד לבד עם אישום פלילי עשוי להסתיים בנזק בלתי הפיך. היחס של כל המעורבים בדבר כלפיכם וכלפי בני המשפחה שלכם משתנה לטובה ברגע כאשר יש לצידכם עורך דין נחשב. אישום פלילי מכל סוג הוא לא דבר שאפשר להקל בו ראש, חשוב מאוד לפנות מיד עם ההזמנה לחקירה אל עורך דין פלילי למטרת התייעצות. מחפשים עורך דין פלילי במרכז הארץ? עו"ד רענן עמוסי בעל ניסיון רב בתיקים פליליים, מתמחה בליטיגציה וייצוג נאשמים, מלווה נאשמים משלב החקירה ובעל יכולות גבוהות בניהול משא ומתן. צרו קשר עוד היום עם עו"ד רענן עמוסי ותקבלו הסברים מפורטים אודות כל אפשרויות הפעולה.

  פנייה ראשונה אל עורך דין פלילי במרכז

  אם חשבתם עד היום שהליכים פליליים שמורים רק לעבריינים, כדאי שתדעו שזה יכול לקרות גם לכם. אדם נורמטיבי עשוי למצוא את עצמו מתמודד עם אישום פלילי. על הפנייה הראשונה אל עורך דין פלילי במרכז להיות מוקדמת ככל האפשר. אף פעם לא מוקדם מדי לפנות אל עורך דין אבל כן עלול להיות מאוחר מדי.

  מה כדאי לומר בחקירה?

  הליך פלילי מתחיל לרוב בזימון שלכם לחקירה במשטרה. כאשר אתם חשודים בביצוע עבירה פלילית תוזמנו אל חקירה תחת אזהרה. יש לכם זכות להתייעץ עם עורך דין לקראת החקירה. חשוב להבין ולזכור שכל מידע שתמסרו לחוקרים עשוי לשמש כנגדכם. גם אם החוקרים נראים נחמדים ואתם מרגישים שהם לטובתכם יש לזכור לא למסור כל מידע מפליל ללא התייעצות עם עורך דין. פנייה אל עורך דין פלילי במרכז לקראת חקירה הכרחית למניעת הפללה עצמית. עורך הדין יקבע הוראות חד משמעיות בדבר מידע שמותר לכם למסור ומידע שאסור לכם למסור. לא בטוחים האם כדאי לכם לענות לשאלה מסוימת בחקירה? אל תשיבו לפני שאתם מתייעצים עם עורך דין רענן עמוסי.

  שתף :

  ליצירת קשר

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
   דילוג לתוכן