ליצירת קשר

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
  עורך דין מחיקת רישום פלילי

  עו"ד מחיקת רישום פלילי

  אישום בעבירה פלילית מתפתח בסבירות גבוהה לרישום פלילי שעלול ללוות אתכם במשך שנים רבות. עורך דין רענן עמוסי מומחה משפט פלילי יודע כיצד לפעול בצורה ממוקדת לקיצור תקופת ההתיישנות הקבועה בחוק במטרה למחוק בהקדם את הרישום. על עורך דין מחיקת רישום פלילי להיות בעל ניסיון, קשרים מקצועיים, בקיאות במשפט פלילי ויחסי אנוש טובים. אם יש לכם רישום פלילי שאתם מבקשים למחוק צרו קשר עוד היום עם המשרד של עו"ד רענן עמוסי לבחינת אפשרויות הפעולה.

  איך פועל עורך דין מחיקת רישום פלילי?

  כל רישום פלילי עשוי להכתים את המוניטין שלכם ולסגור בפניכם דלתות. מיד כאשר יש לכם אפשרות לפנות אל עורך דין מחיקת רישום פלילי למטרת העלמת הרישום כדאי לעשות זאת. רישום פלילי פוגע באפשרויות תעסוקה, סיכוי לקבל ויזה לארה"ב, הפקת תעודת יושר ועוד. החוק מאפשר מחיקת רישום פלילי תוך הגשת בקשה בהתאם לתקנות הקבועות בחוק. ליווי של עורך דין מחיקת רישום פלילי עם ניסיון מגדיל באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה. על עורך הדין לבחון כל מקרה לגופו ולהגיש בהתאם בקשה מנומקת למחיקת התיק או קיצור תקופת ההתיישנות.

  לאן מגישים בקשה למחיקת רישום פלילי?

  עורך דין מחיקת רישום פלילי מגיש את בקשת מחיקת הרישום אל המטה הארצי של משטרת ישראל. אפשר להגיש בקשות למחיקת רישום טרם השלמת תקופת ההתיישנות. בקשה למחיקת רישום נגיש במקרים של חוסר אשמה אל גורמי החקירה. בהתאם לנסיבות רשאי עורך דין מחיקת רישום פלילי לפנות אל נשיא המדינה בבקשת חנינה. יש לנשיא המדינה את היכולת לאשר קיצור של מועדי התיישנות ברישום פלילי ואף למחוק לחלוטין את הרישום.

  משמעות של מחיקת רישום פלילי

  קבלת אישור למחיקת רישום פלילי מאפשרת רק לגורמים בודדים לדעת שהרישום קיים. לאחר מחיקת הרישום מעסיקים פוטנציאליים לא יידעו על קיום התיק. ככל שעבר יותר זמן ממועד ההרשעה בעבירה כך הסיכויים לקבלת אישור מחיקה גדלים. במקרים בהם מדובר בעבירה בודדת של אדם עם עבר נקי הסיכויים לקבלת תשובה חיובית עולים גם כן. יש לכם רישום פלילי? עורך דין רענן עמוסי הוא הכתובת למחיקה מהירה של הרישום לאלתר.

  שתף :

  ליצירת קשר

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
   דילוג לתוכן