ליצירת קשר

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
  עורך דין חקירה במשטרה

  עו"ד חקירה במשטרה

  אם חשבתם עד היום שכל הליך פלילי מסתיים תמיד בהרשעה שמובילה לעונש מאסר – הגיע הזמן שתדעו שאפשר גם אחרת. קיימים לא מעט מקרים בהם חקירה תחת אזהרה אינה מתקדמת אל הגשת כתב אישום. לאחר הגשת כתב אישום קיימים עדיין סיכויים לביטול של ההליך באמצעות עורך דין פלילי מנוסה. באמצעות בחירה נכונה של עורך דין חקירה במשטרה יכולה להוביל לתוצאות אחרות לגמרי. עו"ד פלילי בעל ניסיון בניהול הליכים פליליים, התמחות במשפט פלילי, היכרות עם כל אנשי המפתח, יחסי אנוש טובים ויכולת לבחור באסטרטגיה הטובה ביותר בעבור כל מקרה יוכל להנחות אתכם איך לנהוג ומה לומר במהלך החקירה. עו"ד רענן עמוסי הוא עו"ד פלילי הנותן בין היתר יעוץ לפני חקירה, זאת בנוסף לליווי לאורך כל התהליך. אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שיש מישהו שנלחם בעבורכם.

  מתי נפנה אל עורך דין חקירה במשטרה?

  זימון אל חקירה במשטרה בגין עבירה פלילית מתקבל כאשר אתם החשודים בביצוע העבירה ובמקרים בהם אתם משמשים עדים. אם אתם חשודים בביצוע העבירה תוזמנו אל חקירה תחת אזהרה ותהיה לכם זכות להתייעצות עם עורך דין במהלך החקירה. במידה וזומנתם אך ורק למתן עדות לא תהיה לכם זכות להתייעץ עם עורך דין במהלך החקירה, אך אתם רשאים לפנות אל עורך דין חקירה במשטרה באופן יזום לפני ההגעה אל תחנת המשטרה. חשוב להבין שכל רסיס מידע שאתם מוסרים במהלך חקירה עלול לשמש כנגדכם בעתיד. מידע שאתם מוסרים כעדים עלול לשמש ראייה כנגדכם. נחקר למתן עדות עשוי להפוך בעתיד לחשוד.

  איך עורך דין יכול לעזור לי בזמן חקירה?

  פנייה אל עורך דין חקירה במשטרה חיונית מיד כאשר זומנתם לחקירה. ההתייעצות תסייע לכם לקבל מושג אודות העתיד להתרחש ולבנות אסטרטגיה. חשוב למסור לעורך דין את כל הפרטים על מנת לאפשר לו להנחות אתכם כיצד לענות לשאלות של החוקרים. עורך דין חקירה במשטרה יידע להכין אתכם נכון אל החקירה במטרה למנוע מצבים של הפללה עצמית. יש לפנות אל עורך דין חקירה במשטרה טרם החקירה או במהלכה. במקרים רבים בני המשפחה של הנחקר פונים אל עורך הדין בשמו כאשר החקירה כבר בעיצומה. אם אתם מחפשים עורך דין פלילי שאפשר לסמוך עליו חייגו עכשיו אל עו"ד רענן עמוסי להתייעצות.

  שתף :

  ליצירת קשר

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
   דילוג לתוכן