ליצירת קשר

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
  מחיקת רישום משטרתי

  מחיקת רישום במשטרה

  רישום משטרתי מתבצע כאשר נפתח כנגדכם תיק במשטרה עקב חשד לביצוע עבירה פלילית. המשטרה מנהלת רישום של תיקי משטרה סגורים וגם תיקים פתוחים שנמצאים בתהליך חקירה. כאשר תיק חקירה נסגר מסיבת חוסר ראיות או העדר עניין לציבור (לא הוגש כתב אישום) הרישום המשטרתי נותר. במקרים בהם מתנהל משפט ויש הרשעה הרישום הופך לפלילי. אם בית המשפט מזכה את הנאשם אין רישום. פעולה יזומה שלכם למטרת מחיקת רישום משטרתי שהפך לרישום פלילי נדרשת מיד כאשר נפתח כנגדכם הליך פלילי. מעוניינים למחוק או לבטל רישום פלילי? עורך דין רענן עמוסי מתמחה במשפט פלילי ומציע תוצאות שמדברות בעד עצמן. כל לקוח במשרד של עו"ד רענן עמוסי נהנה מיחס אישי, מענה מהיר ואסטרטגיה מותאמת אישית.

  מחירים של מחיקת רישום משטרתי

  תיק משטרתי נסגר ללא הגשת כתב אישום במקרים של חוסר אשמה, חוסר עניין לציבור, העדר ראיות. במצבים של חוסר אשמה התיק נמחק על ידי המשטרה ללא תיעוד. תיק פלילי שנסגר בגלל חוסר עניין לציבור או ראיות לא מספיקות אינו נמחק ללא פעולה יזומה שלכם. מחיקת רישום משטרתי דורשת פנייה אל המשטרה בבקשה למחוק את התיעוד. העלות של ההליך נקבעת על פי המורכבות ומספר שעות העבודה.

  בקשת מחיקת רישום פלילי

  החוק מאפשר לכם להגיש בקשה לביטול רישום משטרתי בחלוף 5 שנים ממועד פתיחת תיק בגין עבירה מסוג עוון. לאחר 7 שנים הרישום מתבטל גם ללא הגשת בקשת מחיקת רישום פלילי. במקרה של עבירה מסוג פשע אפשר להגיש בקשת מחיקה לאחר 7 שנים ממועד פתיחת התיק. מחיקת רישום משטרתי בעבור קטינים אפשרית לאחר 3 שנים במקרה של עבירה מסוג עוון או 5 שנים בעבור עבירה מסוג פשע.

  מחיקת רישום משטרתי מתייחסת לרישומים במשטרת ישראל ולא להעלמת תיקי משטרה. את בקשת המחיקה יש לבצע באמצעות הגשת ערר או בפנייה אל המטה הארצי של המשטרה. ליווי התהליך עם עורך דין מגדיל באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה. המשרד של עו"ד רענן עמוסי מתמחה בהגשת בקשות למחיקת רישומים פליליים, חייגו עכשיו אל המשרד להתייעצויות בנושאי משפט פלילי.

  שתף :

  ליצירת קשר

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
   דילוג לתוכן