ליצירת קשר

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
  חקירה באזהרה

  חקירה תחת אזהרה

  זומנתם אל תחנת המשטרה למטרת חקירה באזהרה? משמעות הדבר היא חשד לביצוע עבירה פלילית בגינה אתם עשויים למצוא את עצמכם במאסר. רגע לפני שאתם נבהלים חשוב שתדעו שאפשר להיחלץ מהצרה. פניה אל עורך דין פלילי בעל ניסיון רב תאפשר לכם להגיע לחקירה באזהרה לאחר קבלת הנחיות לחקירה ולהתנהלות העתידית מול חוקרי המשטרה. עו"ד רענן עמוסי בעל ניסיון רב בתיקים פליליים כולל פשעים חמורים, מתמחה בייעוץ לפני חקירה והליכי שימוע, מלווה את ההליך הפלילי כולו מתחילתו ועד סופו. ניסיון ובקיאות בחוק הפלילי מאפשרים לעורך דין רענן עמוסי לזהות במהרה ליקויים בחקירה שמאפשרים את פסילת ההליך או הגעה להסדר טיעון שכולל עונש מינימלי.

  איך מתקבל זימון אל חקירה באזהרה?

  ברוב המקרים זימון אל חקירה באזהרה מתקבל טלפונית. הטלפון הנייד שלכם יצלצל ועל הצג תופיע שיחה ממספר חסום. חוקר או חוקרת משטרה יזמינו אתכם בנימוס להתייצב בתחנת המשטרה למטרת חקירה מבלי למסור פרטים נוספים. אתם מצדכם תרצו לקבל כמה שיותר פרטים בעוד החוקר/ת ימנעו ממסירת פרטים על מנת למנוע פגיעה בחקירה. השיחה תסתיים בתוך מספר דקות ולכם יידרש זמן רב להירגע. חשוב להבין שהזמנה לחקירה באזהרה מחייבת אתכם בהגעה אל תחנת המשטרה מיד או במועד שנקבע.

  איך מתנהלת החקירה?

  בכניסה אל תחנת המשטרה תתבקשו לפנות אל היומנאי ולציין שזומנתם לחקירה. ייתכן ותתבקשו להמתין מספר רגעים עד שיקראו לכם להיכנס אל חדר החקירות. בתחילת כל חקירה באזהרה או חקירת עד חוקרי המשטרה מחויבים על פי חוק להסביר לנחקר שכל המידע שהוא מוסר עשוי לשמש כנגדו בעתיד. כמו כן, על החוקרים לציין שהחוק מאפשר בחירה בזכות השתיקה. כעת כאשר אתם מבינים את הזכויות שהוסברו לכם החקירה מתחילה. החוקרים עשויים להיות נחמדים, קשוחים, אכפתיים, צעקנים, מפחידים, מצחיקים, סבלניים וגם חסרי סבלנות. החקירה עשויה להימשך זמן רב או להסתיים בתוך פחות משעה. עליכם להישאר מרוכזים במהלך החקירה כולה על מנת לדבוק בגרסה שלכם, לא למסור מידע מפליל, לא להודות בעבירות שלא בצעתם.

  חקירה באזהרה היא צעד אחד לפני הגשת כתב אישום, מדובר בהליך רציני שדורש עורך דין פלילי מקצועי ומנוסה. אל תשאירו דברים ליד הגורל. התייעצות עם עורך דין הכרחית גם כאשר אתם בטוחים שאתם חפים מפשע. למעשה, ביטחון זה הוא מצב מסוכן. בעקבות שאננות מוסרים נחקרים רבים מידע עודף שמשמש לאחר מכן כנגדם. לכן, לא כדאי  לקחת סיכונים אלא להתייעץ עם עורך דין פלילי מנוסה. מוזמנים לפנות אל עו"ד רענן עמוסי בכל שאלה או בעיה.

  אתם עומדים מסיבה כלשהי בפני חקירה תחת אזהרה? אתם בוודאי מלאים בחששות ולא יודעים מה לעשות ואיך כדאי להגיב. על מנת לפעול נכון ולהגן על הזכויות שלכם חשוב לפנות מיד אל עורך דין פלילי להתייעצות. חקירה תחת אזהרה היא לא משחק ילדים, ללא עורך דין אתם עלולים למצוא את עצמכם מסובכים בצרות. הנחיות ברורות של עורך דין פלילי בעל ניסיון רב בתחום יפחיתו מהלחץ, ויכוונו אתכם כיצד לענות כשאתם מצד אחד משתפים פעולה  עם החוקרים ומצד שני לא מוסרים מידע עודף שעלול לשמש לרעתכם. עו"ד רענן עמוסי הוא עורך דין פלילי עם הרבה ניסיון והיכרות עם הניואנסים והפרטים הקטנים ביותר שיש לדעת על מהלך החקירה. בהתייעצות עימו תקבלו  הסבר מלא אודות הצפוי לכם בחקירה ודגשים למענה מדויק למניעת מצבים של הפללה עצמית. עו"ד רענן עמוסי ידוע במקצועיות מחד ויחס אישי מאידך.

  מהי חקירה תחת אזהרה?

  אם נדרשתם להגיע לתחנת המשטרה למטרת חקירה תחת אזהרה, אתם חשודים בעבירה פלילית. החקירה נועדה לקבוע כיצד להמשיך את ההליך כנגדכם והאם לדרוש מעצר. כל שביב מידע שתמסרו במהלך החקירה עלול לשמש כנגדכם בהמשך. החוקר מחויב להבהיר לכם שהמידע שתמסרו עשוי לשמש כנגדכם ושיש לכם זכות להתייעץ עם עורך דין. החוק בישראל קובע זכות שתיקה, אתם לא חייבים למסור כל מידע או לענות לשאלות ללא התייעצות עם עורך דין מומחה להליכים פליליים.

  קיבלתי זימון לחקירה, מה כדאי לעשות?

  התייעצות עם עורך דין טרם ההגעה אל תחנת המשטרה מומלצת לבניית אסטרטגיה והבנה של חומרת המצב. עורך הדין בוחן את הזימון לחקירה, אוסף פרטים אודות המקרה ומתדרך את הלקוח כיצד להגיב ולהשיב לכל שאלה. התייעצות עם עורך דין פלילי תאפשר לכם להגיע אל החקירה רגועים יותר ובטוחים בעצמכם. עורך הדין יסביר לכם את הזכויות שלכם, יעקוב אחר המתרחש במהלך החקירה ויפעל למניעת מעצר או הגשת כתב אישום.

  איזה עורך דין פלילי כדאי לבחור?

  חקירה תחת אזהרה מעידה על חשד לביצוע עבירה פלילית בגינה אתם עלולים למצוא את עצמכם במעצר ואף במאסר. חקירה פלילית אינה מאפשרת לכם ליטול סיכונים או להתפשר על פחות מעורך דין פלילי מהטובים בארץ. שיחה אחת עם עורך דין תספק לכם הנחיות שימנעו את החמרת המצב. במטרה למנוע הפללה עצמית חשוב לשוחח עם עורך דין טרם החקירה ולהבין מה מותר לכם לומר ואלו פרטים כדאי שתשמרו לעצמכם. התייעצות עם עורך דין פלילי חיונית גם במצבים בהם אתם בטוחים לחלוטין בחפותכם וגם כאשר זומנתם רק כעדים ואתם סבורים שאין כל ראייה כנגדכם. מחפשים עורך דין פלילי לליווי בחקירה או הליך שימוע? פנו אל עו"ד רענן עמוסי.

  חקירה במשטרה זכויות

  המשטרה צפויה להתחיל בהליך פלילי מיד כאשר מתעורר חשד לביצוע עבירה פלילית. במסגרת חקירה פלילית החוק קובע את זכויותיכם, את סמכויותיה של המשטרה ודרכי פעולה הנחשבות תקינות. גם בחשד לעבירות חמורות, במסגרת חקירה במשטרה זכויות הנחקר אמורות להישמר. בהתאם לנהלי החוק יש למשטרה סמכות לבצע חיפוש גופני, חיפוש בבית של חשוד, מעצרים, זימון עדים לחקירה. אם זומנתם אל חקירה פלילית, התייעצות עם עורך דין פלילי מהטובים בתחום הכרחית. עורך דין רענן עמוסי פועל במרץ להגנה על הזכויות שלכם, ויבנה אסטרטגיה לסיום מהיר ונכון של ההליך. אם אתם מחפשים עורך דין פלילי עם מחויבות ללקוח וניסיון רב צרו קשר עם עו"ד רענן עמוסי.

  חקירה במשטרה זכויות של הנחקר

  החוק קובע לנחקרים זכויות בשלב החקירה, חשוב שתכירו את הזכויות שלכם למניעת מצבים של הפללה עצמית. טרם תחילת החקירה החוקר מחויב להבהיר לחשוד שאינו חייב למסור כל מידע שעלול להפליל אותו. כמו כן, החוקר נדרש להסביר שהימנעות ממענה לשאלות עשוי לחזק את החשדות והראיות. יש לכל נחקר זכות להתייעצות עם עורך דין פלילי מטעמו. החוקר מחויב לציין בפני הנחקר באופן מפורש את הזכות שלו להתייעצות עם עורך דין. יש לכם בכל חקירה במשטרה זכויות וגם חובות. לא בכדי התייעצות עם עורך דין לפני החקירה היא זכות בסיסית של כל נחקר.

  מתי אפשר לוותר על התייעצות עם עורך דין?

  טעות נפוצה של נחקרים היא מסירת מידע ושיתוף פעולה עם החוקרים במחשבה שאין להם מה להסתיר. גם אם לא בצעתם כל עבירה, יש לכם בכל חקירה במשטרה זכויות. החוקרים עשויים לנסות לשכנע אתכם ששיתוף פעולה שלכם יביא לסיום מהיר של ההליך או שהתעקשות שלכם להתייעץ עם עורך דין מחזקת את החשד כנגדכם. התייעצות עם עורך דין חשובה בכל זימון לחקירה בין אם אתם החשודים העיקריים ובין אם זומנתם רק למתן עדות. גם אם לא בצעתם כל עבירה ואתם דוברי אמת, אל תמהרו לוותר על הזכות שלכם להתייעצות עם עורך דין. מעורבות מוקדמת ככל האפשר של עורך דין רענן עמוסי נדרשת גם לנטרול תרגילי חקירה של החוקרים או למניעת שימוש באמצעי חקירה פסולים.

  חקירה פלילית במשטרה

  זומנתם אל חקירה פלילית במשטרה? אל תסכנו את העתיד שלכם ופנו מיד אל עורך דין פלילי להתייעצות. רק עורך דין פלילי יידע להנחות אתכם, להסביר את משמעות ההליך, להציג תרחישים אפשריים, להזהיר מפני תרגילי חקירה וגם להרגיע אתכם. התייעצות עם עורך דין רענן עמוסי תמנע מצב בו אתם מפלילים את עצמכם או מחמירים את מצבכם. הגעה אל חקירה פלילית במשטרה לאחר קבלת הדרכה מעו"ד פלילי בעל ניסיון רב מבטיחה שתהיו רגועים יותר ותדעו איך להתנהג. עורך דין רענן עמוסי מתמחה בדין פלילי כולל פשיעה חמורה, מייעץ לחשודים לפני חקירה, מלווה הליכי שימוע ופועל בנחישות לקידום האינטרסים של לקוחותיו.

  הכנה לקראת חקירה פלילית במשטרה

  לכל אורך הדרך יש לזכור שהחוקרים מבקשים לבנות בסיס ראיות חזק. כל שאלה שהם שואלים נועדה לחזק את החשדות שלהם. גם כאשר הם טוענים לכאורה שאתם נחקרים למטרת מתן עדות ואנכם חשודים, מידע שתספקו מבלי לתת על כך את הדעת יכול להפוך גם אתכם לחשודים. במהלך חקירה פלילית במשטרה מותר לחוקרים להשתמש בתרגילי חקירה ומניפולציות רגשיות במטרה לגרום לנחקר למסור מידע ולהודות במעשיו. נחקרים רבים נכנעים ללחץ שמופעל עליהם במהלך החקירה ומוסרים מידע מפליל או מודים בפשע שלא ביצעו. ניתן אמנם לבחור בזכות השתיקה במטרה להימנע מהפללה עצמית, אך האפשרות העדיפה היא להתייעץ עם עורך דין.

  חקירת נאשם חף מפשע

  אם זומנתם לחקירה פלילית ואתם בטוחים שלא בצעתם את העבירה המיוחסת חשוב בכל זאת לפנות אל עורך דין. החוקרים במשטרה עשויים להפעיל כנגדכם תרגילי חקירה שיגרמו לכם להודות בביצוע העבירה מבלי שתשימו לב. חשוב להבין שכל המידע שנמסר לחוקרים במהלך החקירה עשוי לשמש כנגדכם. כל מילה שתאמרו במקום הלא נכון עשויה להתפרש כהודאה באשמה. תהיו אתם חכמים יותר ותקפידו להתייעץ עם עורך דין בכל מקרה של חקירה פלילית במשטרה. ההתייעצות חיונית גם לקבלת הסברים מפורטים אודות כל הזכויות שלכם כנחקרים וכחשודים בביצוע עבירה. זקוקים לעורך דין פלילי לייעוץ לפני חקירה או במהלך חקירה? מוזמנים ליצור קשר עם  עו"ד רענן עמוסי.

  בירור מצב חקירה במשטרה

  עברתם חקירה במשטרה? בירור מצב חקירה במשטרה אפשר וכדאי לבצע גם באמצעות עורך דין פלילי. קיימים לא מעט מקרים בהם נחקרים מספרים שקיבלו יחס רציני יותר מהשוטרים לאחר פנייה אל עורך דין. מעוניינים לברר את מצב החקירה שלכם? עורך דין רענן עמוסי בקיא במשפט פלילי ובעל ניסיון רב בליווי נחקרים. אם אתם מחפשים עורך דין מנוסה, מקצועי, אמין, אנושי, מסור, אכפתי ובו זמנית גם אסרטיבי, צרו קשר לתיאום פגישה עם עו"ד רענן עמוסי.

  בירור מצב חקירה במשטרה דרך עורך דין

  פנייה של עורך דין פלילי אל המשטרה עם בקשת בירור מצב חקירה צפויה לקבל יחס רציני יותר בהשוואה אל פנייה אישית שלכם. הפנייה של עורך הדין מועברת אל היועץ המשפטי של התחנה לטובת מתן מענה. היועץ המשפטי של התחנה מחויב להשיב בכתב לפניות של עורכי דין כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתתקבל תשובה. אם הגשתם כבר כמה בקשות בירור מצב חקירה במשטרה ולא קבלתם כל מענה – זה הזמן לפנות אל עורך דין. במקרים חריגים בהם לא מתקבלת כל תשובה ניתן להגיש פנייה אל קצין תלונות הציבור במשטרה.

  מהו השלב הבא לאחר השלמת החקירה?

  אם זומנתם אל חקירה פלילית כדאי שתדעו שהשלב הבא עשוי להיות זימון לחקירה נוספת, מעצר, שחרור בתנאים מגבילים, שחרור ללא כל תנאי. התייעצות עם עורך דין תסייע לכם לקבל מושג אודות הצפוי להתרחש. אם שוחררתם לאחר חקירה ללא קבלת מידע אודות סטטוס החקירה או השלב הבא אתם לא צריכים להישאר במתח, פנייה אל עורך דין לטובת בירור מצב חקירה במשטרה תספק לכם תשובות. כל עוד התיק נמצא בשלב החקירה הוא ממשיך להתנהל במשטרה ואתם עשויים לקבל זימון נוסף לחקירה. עם סיום החקירה התיק יועבר אל התביעה לטובת הגשת כתב אישום או סגירת התיק. חוסר וודאות לגבי מצב חקירה מכניס אל חייכם מתח מיותר, חייגו עוד היום אל עורך דין רענן עמוסי לבירור יזום של סטטוס החקירה.

  שתף :

  ליצירת קשר

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
   דילוג לתוכן