ליצירת קשר

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
  ביטול כתב אישום

  ביטול כתב אישום פלילי

  חקירה פלילית עשויה להוביל אל הליך משפטי או להיעצר בשלב הגשת כתב האישום. הגורם העיקרי שקובע את המסלול אליו תתקדם החקירה הוא גיבוש הראיות. אם רשויות החוק הצליחו לאסוף מספיק ראיות להבטחת הרשעה- יוגש כתב אישום למטרת פתיחה בהליך פלילי. תפקיד של עורך דין פלילי הוא בייצוג מלא של החשוד אל מול רשויות החוק, חתירה לקראת ביטול כתב אישום, בניית אסטרטגיה למשפט. נפתחה כנגדכם חקירה פלילית? עורך דין רענן עמוסי מתמחה בדין פלילי ומציע ליווי משפטי לכל אורך הדרך החל משלב החקירה ועד לסיום ההליך. כאשר פועלים נכון אפשר להשיג ביטול מלא של כתב האישום בעבירות פליליות.

  טכניקות ביטול כתב אישום

  על מנת לבטל כתב אישום יש להבין תחילה את המשמעויות של ההחלטה ואת הנסיבות המאפשרות זאת. ייצוג של עורך דין פלילי עם ניסיון הוא תנאי סף להצלחת ההליך. ללא עורך דין פלילי אין כל סיכוי לבטל כתב אישום. הליך ביטול כתב אישום דורש הבנה נרחבת במשפט הפלילי, ניסיון ויכולת לקדם את החלטת בית המשפט לכיוון הרצוי. ביטול כתב אישום מתאפשר כאשר בית המשפט מורה על ביטול ההליך או במצב בו ההגנה והתביעה מגיעות יחד להחלטה לבטל את כתב האישום.

  עורך דין פלילי מנוסה מקפיד לבחון היטב את כל הפרטים בתיק במטרה לאתר פגמים בהליכים שמאפשרים את ביטול האישום. כך למשל, אם לא בוצע שימוע כדין – יש בסיס להגשת בקשת ביטול. הסדר מותנה – סגירת התיק מחוץ לבית המשפט משרתת את טובת שני הצדדים ובמידת האפשר כדאי לעשות זאת. רשויות החוק משרתות את הציבור ובהתאם יבוטלו כתבי אישום שאין בהם כל עניין לציבור. הגנה מן הצדק תוביל לביטול כתב אישום כאשר ההליך מעיד על אכיפה בררנית, האשמת נאשם אחד בפשע שבוצע על ידי כמה חשודים וכן הלאה. מעוניינים לבדוק אפשרות של ביטול כתב אישום? חייגו עכשיו אל עו"ד רענן עמוסי לתיאום פגישה והתייעצות.

  עורך דין כתב אישום

  מדינת ישראל מגישה כתבי אישום כנגד נאשמים בהליכים פליליים שצפויים להתנהל בבית המשפט במטרה לקבוע האם הנאשם אשם או זכאי. התמודדות נכונה שלכם עם כתב אישום מתחילה בפנייה מוקדמת ככל האפשר אל עורך דין כתב אישום מהטובים בתחום. עורך דין רענן עמוסי הוא עורך דין פלילי עם ניסיון רב, יכולות גבוהות ומסירות. אם חשוב לכם לקבל הסברים מלאים אודות העתיד להתרחש ולפעול למיצוי כל הזכויות שלכם בהליך כולל בדיקת אפשרות לביטול כתב האישום.

  פנייה ראשונה אל עורך דין כתב אישום

  הגשת כתב אישום מתבצעת כאשר התביעה סבורה שיש בידה ראיות מספיקות להשגת הרשעה. כתב האישום מסמל את פתיחת ההליך הפלילי ומפרט את האישום ואת הראיות שנאספו. פנייה אל עורך דין כתב אישום מומלצת מיד כאשר נפתחת החקירה. על עורך דין כתב אישום להיות בעל התמחות בדין פלילי, מנוסה, מסור ומקצועי. את כתב האישום מנסח תובע משפטי או פרקליט מהפרקליטות. עורך הדין שלכם מקבל את כתב האישום ומשתמש בו לקבלת מידע אודות המקרה, האסטרטגיה של התביעה ובניית קו ההגנה שלכם. על הניסוח של כתב האישום להיות מנומק, מפורט וברור.

  שימו לב, עורך דין עם ניסיון וידע יצליח במקרים מסוימים למצוא בכתב האישום רמז למחדל חקירה או בעיה בראיות לטובת ביטול ההליך. ייצוג על ידי עורך דין פלילי מהטובים בתחום הכרחי לבחינת אפשרות לביטול כתב האישום או הגעה להסדר מחוץ לבית המשפט. כתב האישום הוא המסמך בו תוכלו לקבל פירוט של הראיות ואת רשימת העדים של התביעה.

  איזה עונש צפוי במקרה של הרשעה?

  החוק בישראל קובע עונשי מאסר בהתאם לחומרת העבירה שבוצעה. עבירות פליליות מסתיימות במקרים רבים בעונשי מאסר כאשר יש לעורך הדין את היכולת לפעול לסיום מהיר של ההליך עם העונש המינימלי הקבוע בחוק. לעתים נוכל למצוא בכתב האישום הצהרה של התובע לגבי כוונתו לדרוש עונש מאסר בפועל במקרה של הרשעה. כתב אישום פלילי דורש התנהלות מקצועית ומעורבות צמודה של עורך דין כתב אישום. לכן לא מומלץ לחכות אלא לפנות מיד אל עורך דין רענן עמוסי לניהול נכון של ההליך ומניעת הפללה עצמית.

  הגשת כתב אישום

  נעצרתם או נחקרתם בחשד לעבירה פלילית? אתם נמצאים בתחילת הליך פלילי שעלול להתקדם אל הגשת כתב אישום והליך משפטי? כתב אישום מוגש כאשר המדינה מצליחה לבנות תיק מבוסס עם ראיות ועדים לשיטתם. בכתב האישום יש פירוט של כל המידע הרלוונטי לתביעה, הנאשם נעזר בכתב האישום על מנת להבין באיזו עבירה הוא מואשם ואלו ראיות נמצאו כנגדו. מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי מנוסה עוד  לפני ההגעה להגשת כתב אישום, אך אם הגעתם לשלב הגשת כתב האישום אתם בהחלט זקוקים לעורך דין פלילי מהטובים בתחום וכאן בדיוק נכנס לתמונה עורך דין רענן עמוסי עם התמחות בדין פלילי, ניסיון רב, יחס אישי, נחישות, המלצות ותוצאות שמדברות בעד עצמן.

  מה צפוי לקרות לאחר הגשת כתב אישום?

  לאחר הגשת כתב אישום רשמית לא ניתן יהיה להוסיף עוד האשמות לרשימה שמופיעה בכתב האישום. במידה ויתגלו עבירות נוספות יהיה צורך בהגשה מחודשת של כתב אישום. הגשת כתב אישום משנה את המעמד שלכם מחשוד לנאשם. אם טרם פניתם אל עורך דין פלילי יש לעשות זאת בהקדם. הגשת כתב אישום היא שלב אחד לפני משפט פלילי. על עורך הדין להגיב לכתב האישום ולהתחיל לבנות את האסטרטגיה. כתב האישום מספק לעורך הדין מידע שימושי לניתוח המצב ובניית אסטרטגיה.

  מבנה של כתב אישום

  1. פרטים ראשוניים של האישום
  2. העובדות
  3. סעיפי החוק הרלוונטיים לעבירה המיוחסת
  4. רשימת עדי התביעה

  החלק הראשון של מסמך כתב האישום מפרט את השם של הנאשם, הפרטים האישיים שלו, הפרטים של הגוף המאשים, פרטי בית המשפט. החלק השני בכתב האישום מפרט את הבסיס העובדתי לביצוע העבירה הפלילית, על העובדות להוות הוכחה לקידום ההרשעה. בחלק השלישי התובע נדרש לציין את העבירות שמיוחסות לנאשם ולציין את סעיפי החוק שאוסרים על אותן עבירות. בחלק הרביעי תמצאו את רשימת העדים של התביעה.

  איזה עורך דין פלילי כדאי לבחור?

  הגשת כתב אישום עלולה להסתיים בעונש מאסר כך שאתם זקוקים לעורך דין פלילי מקצועי ומנוסה. על עורך הדין להיות זמין לניתוח התיק ובניית מערך פעולה. יש לבחון גם את היחס ללקוח ולתת עדיפות לעורכי דין שמקפידים לעדכן את הלקוח באופן שוטף בכל הפרטים. חשוב לוודא גם שמירת דיסקרטיות מלאה. זקוקים לעורך דין פלילי עם המלצות וניסיון? מוזמנים לפנות אל עו"ד רענן עמוסי.

  מה זה כתב אישום

  הליך פלילי נפתח באופן רשמי בהגשת כתב אישום ואנו נסביר כאן מה זה כתב אישום ומה עליכם לעשות במידה וקבלתם כתב אישום בדואר. אישום בעבירה פלילית צפוי להשפיע על חיי הנאשם ועל כל הסובבים אותו, פנייה מהירה אל עורך דין פלילי הכרחית. חשוב להדגיש שהגשת כתב אישום מעידה על איסוף כמות ראיות מספקת להרשעה. המדינה אינה ממהרת להגיש כתבי אישום ללא בסיס מוצק של ראיות. עורך דין רענן עמוסי מתמחה בדין פלילי, פנייה אליו מבטיחה לכם מענה מהיר ואישי כולל הסבר מפורט אודות התוכן של כתב האישום, השלבים הבאים בהליך הפלילי, הענישה במקרה של הרשעה והסיכויים לביטול ההליך.

  מה זה כתב אישום ומה הוא כולל?

  על כתב אישום להכיל את כל הפרטים הקבועים בחוק ולהיות מנוסח בצורה ברורה. כתב אישום כולל את פרטי בית המשפט אליו הוא מוגש, פרטים של המאשים, פרטים של הנאשם, העבירות המיוחסות לנאשם, תיאור של העבירה כולל עובדות, שמות של עדי התביעה. במידה והתביעה תעתור לעונש מאסר בפועל תופיע הערה בסוף כתב האישום שבו מצוין כי במידה והנאשם יורשע התביעה תעתור לעונש מאסר בפועל.

  איך מגיבים לכתב אישום?

  כעת כאשר אתם יודעים מה זה כתב אישום נסביר מה עושים כאשר מתקבל כתב אישום. תגובת הנאשם לקבלת כתב האישום צפויה להשפיע על המשך ההליך. למעשה, כל פעולה שנאשם מבצע במהלך הליך פלילי עלולה לגרום להפללה או החמרת המצב. על כן, יש להקפיד לפעול אך ורק בהתאם להנחיות ברורות של עורך דין פלילי שמייצג אתכם, מכיר היטב את המקרה ובעל ניסיון בתיקים דומים. לאחר הגשת כתב האישום אל בית המשפט הנאשם מקבל זימון אל דיון בו מקריאים בפניו את כתב האישום או שעורך דינו נדרש להסביר את כתב האישום.

  תגובת הנאשם אל כתב האישום קריטית להמשך ההליך. זהו השלב בו הנאשם רשאי להודות בחלק מהעבירות, לטעון לחפות באחרות, להסביר את הנסיבות שהובילו למעשה ולטעון להקלה בעונש. הניסיון הרב שיש לעורך דין רענן עמוסי מבטיח הסברים מפורטים, תגובה מדויקת ופעולה נמרצת לאיתור ליקויים בחקירה ושאר פגמים בכתב האישום. אם אתם מחפשים עורך דין פלילי מסור ומקצועי שיסביר לכם מה זה כתב אישום בסבלנות, חייגו עכשיו לתיאום פגישה עם עו"ד רענן עמוסי.

  שתף :

  ליצירת קשר

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
   דילוג לתוכן